Sepetim (0)
10.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 4 DVD
Hemen Satın Al

10.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 4 DVD

10.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 4 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

10.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 4 DVD

Telefonla Sipariş Hattı: 0 (850) 885 03 34
Toplu siparişler için lütfen bizimle iletişim kurunuz...


10. Sınıf Kimya konuları en ince ayrıntısına kadar uzman öğretmenimiz tarafından anlatılmıştır. 10. Sınıf Kimya konu soruları detaylı bir şekilde çözülerek konuların tam pekiştirilmesi sağlanmıştır. 10. Sınıf Kimya testlerini çok rahat çözebileceksiniz. Kimya dersinde sınavda karşınıza çıkacak Kimya sorularını çok kolay cevaplayarak bu sınavdan yüksek puan alabileceksiniz. 10. Sınıf Kimya Görsel eğitim seti ile Kimya korkunuzu yeneceksiniz. Kimya dersi ile aklınıza takılan tüm sorulara setimizde cevaplar bulabileceksiniz.

10.Sınıf Kimya Dersi için deneme soruları hazırlanmıştır. Bu deneme soruları öğretmenimiz tarafından detaylı bir şekilde çözüme ulaştırılmıştır. Bu şekilde  sorulara net cevaplar bulabileceksiniz.

Görüntülü Akademi Eğitim Setleri; bireysel öğrenime uygun olup eğitimleri hiç sıkılmadan evde, okulda, iş yerinde ve dvd oynatıcısı olan her yerde öğrenebilmeniz için hazırlanmıştır.

Kimya Dersi Stüdyo ortamında kendi alanında en iyi uzman öğretmenler tarafından anlatıldığından binlerce lira harcadığınız kurslardan hiçbir farkı yoktur.

Görüntülü Akademi Eğitim Setleri; Stüdyo ortamında hazırlanmış ve HD Kalitesiyle kayıt altına alınmış Görüntülü Akademi Setlerimizle, görerekduyarakizleyerek öğrenme fırsatı yakalamış olacaksınız. Görüntülü Akademi ihtiyaç duyulan tüm eğitimler için görsel öğrenim sunmaktadır.

Sınavlarda karşılaşılan her türlü problemin çözümü, çözüm alternatifleri, püf noktaları, bu kapsamlı setin içerisinde yer almaktadır.

Görüntülü Akademi Yayınları günümüz teknolojisini kullanarak alanında hazırlanmış olduğu eğitim setleri ile siz değerli velilerimizin çocuklarını daha başarı olmalarını sağlamak ve aynı zamanda konuları daha iyi anlamalarını sağlayabilmek için profesyonel öğretmenler ve profesyonel teknolojik ekipmanları ile eğitim setlerini itina ile hazırlamaktadır. Satın alınan eğitim setleri 12 ay boyunca garantili olup bu alanda 1 yıl boyunca tüm konularda teknik destek sağlanmaktadır.

- 10.Sınıf Kimya  Dersi Eğitim Seti Son Güncel Müfredata Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
- Kaliteli anlatım ve görüntü kalitesi için mutlaka demoları izleyiniz.
- Profesyonel TV Stüdyosunda HD Kalitede Hazırlanmıştır.
- 3 Farklı kamera açısı ile çekimler yapılmıştır film keyfinde ders çalışma imkanı sağlamaktadır.
- Setlerimiz tüm ortamlarda çalışmaktadır. (Bilgisayar, Laptop, PC, Playstation, DVD  Oynatıcı vs.)
- Çocuklarınızın derslerdeki başarısızlığını tamamen ortadan kaldırmaktadır.
- Çocuklarınızın derslerdeki başarısını arttırmaktadır.
- Çocuklarınızın anlamakta zorluk çektiği konuları eğitim setimiz ile bu zorluğu kolaylaştırmaktayız.

10.Sınıf Kimya Görüntülü Eğitim Seti 4 DVD

1. Ünite: Asitler, Bazlar ve Tuzlar

2. Ünite: Karışımlar

3. Ünite: Endüstride ve Canlılarda Enerji

4. Ünite: Hayatımızda Kimya

3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
30,00 TL
60,00 TL
3
20,00 TL
60,00 TL
4
16,00 TL
64,20 TL
5
12,80 TL
64,61 TL
6
10,67 TL
64,73 TL
7
9,29 TL
65,47 TL
8
8,13 TL
65,90 TL
9
7,33 TL
66,34 TL