Sepetim (0)
Hızlı Sipariş : 0 (850) 885 03 34
AÖF İşletme İlkeleri Çözümlü Soru Bankası 10 DVD
Hemen Satın Al

AÖF İşletme İlkeleri Çözümlü Soru Bankası 10 DVD

AÖF İşletme İlkeleri Çözümlü Soru Bankası 10 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

AÖF İşletme İlkeleri Çözümlü Soru Bankası 10 DVD

İşletme İlkeleri Eğitim Seti 10 DVD

AÖF Açıköğretim (Kredili Sistem)

DERSHANEYİ EVİNİZE GETİRİYORUZ...
 

İşletme İlkeleri Çözümlü Soru Bankası ve Konu Anlatımı
 

AÖF Açıköğretim 1. Sınıf 1. Yarıyıl İşletme İlkeleri Eğitim Seti İçerik:

- İşletme ve İşletmecilikle İlgili Kavramlar
- İşletmeler ve Özellikleri
- İşletmelerin Sınıflandırılması
- Etik ve Sosyal Sorumluluk
- İşletmelerin Kuruluşu
- İşletmelerin Büyümesi
- Küresel Ortamda İşletmecilik ve Rekabet
- İşletme Fonksiyonları
- Vize Denemesi
- Final Denemesi


Demo:

AÖF Açıköğretim Görüntülü Eğitim Seti

1- Kitaba gerek yok
2- Teste gerek yok
3- Soru bankasına gerek yok

Seti Hangi Ortamlarda İzleyebilirim:
1- DVD Player
2- Bilgisayar ortamında
3- PlayStation da izleme imkanlarınız vardır.

3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
29,50 TL
59,00 TL
3
19,67 TL
59,00 TL
4
15,75 TL
63,13 TL
5
12,60 TL
63,54 TL
6
10,50 TL
63,66 TL
7
9,14 TL
64,37 TL
8
8,00 TL
64,81 TL
9
7,22 TL
65,24 TL

Görüntülü Akademi Yayınları olarak Görsel eğitim seti alanında Türkiye’de başta İstanbul Eğitim Seti, Elazığ Eğitim seti, Erzurum Eğitim Seti ve Malatya Eğitim seti olmak üzere Ankara Eğitim seti, Trabzon Eğitim seti, Kayseri Eğitim seti ve Bursa ‘ da Eğitim seti nde yani Görsel Eğitimde zirvede bulunan kurumumuz, sizlere tüm Görsel Eğitim Seti olanaklarını sunuyor.

Birçok öğrenci Eğitim Seti indir mek istemesine rağmen, Sadece Google dan yazarak bulunan Daylight İngilizce eğitim seti gibi ve Fono gibi kurum ve kuruluşların eğitim setlerini ufak parçacıklar halinde toplayarak karmakarışık bir çalışma sistemi ile karşı karşıya kalıyor. Fakat, Görüntülü Akademi’nin farkı öncelikle tüm sınavları ve sorular sorabileceğiniz öğretmen arkadaşlarımızı da evlerinizden soru sorabilecek noktaya getirmesi.

Böylelikle İnternetten yüzlerce parça halinde toplamaya çalıştığınız İngilizce Eğitim ve İngilizce Eğitim seti gibi Görsel Eğitim seti kaynaklarına tüm rakip kurum ve kuruluşlardan yarı yarıya fiyatına sahip olabiliyorsunuz. Daylight ( Gün ışığı ) olarak ta bilinen sistemler içerisinde A’dan Z’ye formatı ile tüm eğitim setleri nde başarıyı yakalamak tek bir kurumun 1000 ‘e yakın öğretmen kadrosu ile ancak mümkün olabilir.

Türkiye’de ilk olarak görsel eğitim formatını başlatan kurumumuz bünyesinde bu güne dek çalışan 1000 e yakın öğretmen de bunun bir kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır. KPSS Eğitim Seti nden SMMM Eğitim setine , İngilizce Eğitim seti nden Almanca görsel eğitim setine ve tüm yabancı dillerde eğitim setlerine kadar, kurumumuz Görüntülü Akademi , sizlere 30’un üzerinde sektör içi fark sunuyor.

İstediğiniz zaman Görsel Eğitim setleri ni izleyebilir, İstediğiniz zaman Görsel Eğitim ile ilgili sorular sorabilir, İstediğiniz zaman Görsel Eğitim seti üzerinden sınavlara girebilirsiniz. Bu saydığımız özellikler sadece bazıları. Eğitim Seti dendiğinde Google başta olmak üzere tüm arama motorlarının zirvesinde yer almak bu sebepten kaynaklanıyor.

İçerisinde Bilgisayar eğitim seti dershanesi sistemini de barındıran Görüntülü Akademi Yayınları Autocad eğitim seti , Php Eğitim seti dahil C Eğitim seti ve C+ Eğitim setlerini ve asp.net Eğitim seti ni de yayınlamış olup, Tüm Türkiye’de Bilgisayar eğitim seti’nde de zirvede kalmayı başarıyor.

İngilizce eğitim seti ndeki başarısını tüm Dillerde ( Almanca eğitim seti , Fransızca Eğitim Seti , Rusça Eğitim seti ve Çince Eğitim seti dahil olmak üzere ) sektördeki liderliğini sonuna kadar en yakın rakibine fark atarak koruyan Görüntülü Akademi, sizlere Eğitim setleri nde başarının anahtarını teslim ediyor.

İngilizce eğitim’de başarının İngilizce eğitim seti nden geçtiğini ve aslen bunun günümüz Türkiyesinde zorunlu olduğunu savunan Kamuran Hocamız ve Erhan Avcı Hocamız, sizlere eğitim seti olarak Daylight sisteminin birkaç tık üzerindeki yerini ispatlamış Görüntülü Akademi Görsel Eğitim Setleri ni sunuyor.

Görsel eğitimde günlerce yüzlerce farklı siteden Görsel eğitim download etmektense, Yani Görsel eğitim seti indir mekle uğraşacağınız zamanı, İnternet bağlantısına verdiğiniz ücretten daha düşük bir fiyata sizlere sunuyor. Artık Görsel Eğitim seti download etmeye son arkadaşlar. Eğitim seti indir mantığını tamamen değiştiren Görüntülü Akademi Yayınları, Görsel Eğitim cd ve Görsel eğitim Dvd leri haricinde sizlere Görsel eğitim seti online izleme şansını da sunuyor.

İngilizce Eğitim seti ni İngilizce öğrenme seti olarak anlayan tüm öğrencilerimize İngilizce Eğitim Seti nde olduğu gibi, Almanca Eğitim Seti nde ve diğer dillerde de Eğitim seti mantığımızın öğrenme seti olduğunu dile getirmiştik. Eğer istediğiniz Eğitim Seti ndeki amaç öğrenme seti ise, tam bu noktada Zirvedeki kurum Görüntülü Akademi Yayınları karşınıza çıkıyor.

Tüm Eğitim seti izle yen öğrenciler , Görsel Eğitim de bir numara olan kurumumuz sizlere güven ve kaliteyi bir arada sunuyor. Sizlere sadece fiyatlardaki büyük hediyelerimizi incelemek kalıyor.

Görsel Eğitim Seti nin lider kuruluşu Görüntülü Akademi