Sepetim (0)
KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Hapı 185 DVD
Hemen Satın Al

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Hapı 185 DVD

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Hapı 185 DVD
%53
  • Yayınevi : Görüntülü Dershane Yayınları
  • Ürün Kodu : KPSS Genel Kültürü Genel Yetenek Hapı
  • Liste Fiyatı : 750,00 TL
  • KDV Dahil : 350,00 TL
  • Kazancınız : 400,00 TL

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Hapı 185 DVD

- Lise Mezunları İçin

- Önlisans Mezunları İçin

- Lisans Mezunları İçin

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Hapı

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Sınavına Hazırlanan Sınav Adayları;

Bu sınav için önünüzdeki seçenekler;

- Kendi başınıza çalışarak bu sınava hazırlanabilirsiniz. Ama bu sizin için çok zor bir durumdur çünkü takıldığınız noktalarda arayış içerisine gireceksiniz ve zaman kaybı yaşayacaksınız.

- KPSS için dershaneye gideceksiniz. Buda külfetli ve kazanamadığınız durumda tekrardan aynı olayı başa alacaksınız ve tekrardan binlerce TL ödeyeceksiniz.

- KPSS Genel Kültür Genel Yetenek için özel ders alabilirsiniz. KPSS Matematik Özel Ders, KPSS Türkçe Özel Ders, KPSS Geometri Özel Ders, KPSS Tarih Özel Ders, KPSS Coğrafya Özel Ders, KPSS Vatandaşlık Özel ders almaya kalktığınız en düşük saat ücretini de 80 TL olarak hesapladığınız zaman önünüze külfetli bir rakam çıkacaktır.

- İnternet yardımı ile ücretsiz videoları izleyerek çalışabilirsiniz. Bu seçenek sizi bir noktaya götüreceğini zannetmenize rağmen genelde konular eksik ve güncel olmadığı için bilgi eksikliği yaşayacaksınız.

Bu kadar seçenekleri tamamen ortadan kaldıracak olan kpss genel kültür genel yetenek görüntülü eğitim seti hapı sayesinde hem güncel bir şekilde sınava hazırlanacaksınız hem de soru çözümlerine hakim olacaksınız.

KPSS Genel Kültür Genel yetenek konularını temelden anlatmaya başlayan hocalarımız zor konuları da sizlere çok kolay yöntemler ile öğretmektedirler. Set içerisinde yer alan soru bankası görüntülü eğitim seti ile soru çözümlerini detaylı ve kapsamlı bir şekilde öğreneceksiniz.

En az 10 Yıllık eğitim tecrübesine sahip hocalarımızın konu anlatımı ve soru çözümleri sayesinde rakiplerinizin önüne geçeceksiniz ve ek bir maliyete katlanmadan sınava hazırlanacaksınız.

KPSS Görüntülü Eğitim Seti İçerisinde Anlatılan Dersler:

KPSS Matematik, KPSS Türkçe, KPSS Coğrafya, KPSS Tarih, KPSS Geometri, KPSS Vatandaşlık, KPSS Sayısal Mantık ve KPSS Sözel Mantık Dersleridir.

KPSS Genel Kültürü Genel Yetenek Görüntülü Soru Bankası Eğitim Seti;

KPSS Matematik, KPSS Türkçe, KPSS Coğrafya, KPSS Tarih, KPSS Geometri, KPSS Vatandaşlık, KPSS Sayısal Mantık ve KPSS Sözel Mantık Dersleridir.

DEMO GÖRÜNTÜLERİ MUTLAKA İZLEYİNİZ...

Stüdyo ortamında 3 farklı açı ile HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Görüntülü Eğitim Seti

Genel Kültür, Genel Yetenek sınavı her ne kadar güncel olaylardan örülü gibi görünse de KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Görüntülü Eğitim Seti bu sınavdan sonsuz başarı sağlayabilmeniz için en önemli kaynaklardan biridir. Emsallerine fazlaca rastladığımız KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Görüntülü Eğitim Seti emsallerinden farklı olarak kullandığı sade ve anlaşılır dili ile daha başarılı bir kaynak olarak göze çarpmaktadır. KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Görüntülü Eğitim Seti KPSS sınavındaki başarınızı arttırmak açısından tüm öğrencilerimizin elinde bulunması gereken kaynaklardandır.
3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
175,00 TL
350,00 TL
3
116,67 TL
350,00 TL
4
93,50 TL
374,50 TL
5
75,20 TL
376,92 TL
6
62,83 TL
377,62 TL
7
54,43 TL
381,89 TL
8
48,00 TL
384,44 TL
9
43,00 TL
387,00 TL