Sepetim (0)
KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Eğitim Seti 10 DVD
Hemen Satın Al

KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Eğitim Seti 10 DVD

KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Eğitim Seti 10 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Eğitim Seti 10 DVD

Görüntülü Akademi KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Görüntülü Eğitim Seti 10 DVD + Rehberlik DVD

KPSS İktisat Rehberlik DVD'si ile kpss iktisat konuları na nasıl çalışmanız gerektiği, soru dağılımları, kpss a iktisat ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları uzman öğretmeniz bu dvd ile yanıtlamaktadır.

KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Dersi Görüntülü Eğitim Seti tamamen yeni ve güncel sınav müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Görüntülü Eğitim Seti Çalışma Ortamları: Eğitim Seti tamamen şifresiz olup tüm bilgisayarlarda, Playstation, Laptop kısacası dvd okuyucunun olduğu tüm ortamlarda izleyebilirsiniz.

KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Görüntülü Eğitim Seti Demoları:

 

KPSS A İktisat gurubu altında yer alan Mikro İktisat dersi hazırlanırken öncelikle sınav müfredatı ve KPSS A İktisat Çıkmış Sınav Soruları detaylı incelenerek karşılaşabileceğiniz soru tipleri öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmıştır. KPSS A İktisat Sınavına hazırlanan sınav adayları genelde klasik yöntem olan detaylı konu ve konulara ilişkin sorular ile karmaşa yaşamaktadırlar. KPSS İktisat Hocalarımız bu durumu tam tersine çevirerek KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Dersine çalışırken önce örnek soru örnek soruya bağlı olarak konu anlatımını gerçekleştirmişlerdir. Bu yöntemle öncelikle Mikro Ekonomi Dersi ile ilgili hem akılda kalıcı bir yöntem hem de sınav adayının derse olan hakimiyetini arttırmayı amaç edinmiştir.

KPSS A Mikro Ekonomi Görüntülü Eğitim Seti İçeriği:

- İktisat Bilimi Ve Mikro Ekonomik Temel Kavramlar

- Tüketici Tercihleri ve tüketici Dengesi

- Talep - Arz - Piyasa Dengesi

 - Talep Arz Esneklikleri Ve Uygulamaları

- Üretim Fonksiyonları

- Maliyet Analizi

- Tam Rekabet Piyasası

- Eksik Rekabet Piyasaları

- Faktör Piyasaları

- Genel Denge Ve Refah Piyasa Başarısızlıkları

Mikro Ekonomi Dersi Konularının Tamamı Yar Almakta mıdır?

KPSS A İktisat Mikro Ekonomi Dersine ait tüm konular adım adım KPSS İktisat Uzmanı Hocamız tarafından adım adım işlenerek anlatılmaktadır.

KPSS Mikro Ekonomi Sorularını Çözebilecek miyim?

KPSS İktisat Mikro Ekonomi dersine ait hem çıkmış sorular incelenmiştir hem de sınavda karşılaşabileceğiniz soru tipleri hazırlanmıştır. Soru çözümleri yapılırken hem tüm konular ele alınmıştır hem de püf noktalar iktisat eğitim setinde anlatılmıştır. Bu şekilde soru çözme yeteneği kazanmış olacaksınız ve sınavınızda daha kolay sorulara cevap verebileceksiniz.

Neden Görüntülü Akademi KPSS İktisat Görüntülü Eğitim Seti?

Görüntülü Akademi  Yayınları Yayıncılıkta farklı bir konsept sunmaktadır. Bu zaman kadar alışılagelmiş yöntemler ile değil farklı bir yöntemle eğitim setlerimiz hazırlanmıştır. Alanında uzmanlaşmış ve özellikle KPSS Sınavına sınav adayını hazırlayan Uzman Öğretmenler ile çalışılmıştır. Sadece Sınava hazırlayan değil aynı zamanda sınavda da %100 başarı sağlayan adayları yetiştiren Uzman Hocalar seçilmiştir.

KPSS A Alan grubuna hazırlanan sınav adayları kpss genel kültür genel yetenek sınavına da girme zorunluluğu olduğu için dileyen sınav adayları kpss görüntülü eğitim seti mizi de inceleyebilirler.

 

3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
39,50 TL
79,00 TL
3
26,33 TL
79,00 TL
4
21,00 TL
84,53 TL
5
17,00 TL
85,08 TL
6
14,17 TL
85,23 TL
7
12,29 TL
86,20 TL
8
10,75 TL
86,77 TL
9
9,67 TL
87,35 TL