Sepetim (0)
YKS TYT Geometri Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD
Hemen Satın Al

YKS TYT Geometri Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD

YKS TYT Geometri Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

YKS TYT Geometri Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD

ÖRNEK TYT Temel Yeterlilik Testi Türkçe Videolarını İzleyiniz...

Temel Yeterlilik Testi Geometri Görüntülü Eğitim Seti

YKS Yeni Sınav Sistemine Uygun Olarak Hazırlanmıştır. Toplam 8 DVD 30 ders saati anlatımdan oluşmaktadır.

Yeni Sınav sistemi olan YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) 2 oturumda yapılacaktır. 1. Oturum TYT (Temel Yeterlilik Testi) Geometri ve Temel Matematik derslerinden sorumlusunuz. Toplamda 80 adet soru çıkmaktadır. YKS Matematik ve  Geometri dersinden 40 soru karşınıza çıkacaktır. Geometri konularını iyi öğrenmeniz lazım.

YKS Temel Yeterlilik Geometri Dersine Nasıl Çalışmalıyım

TYT Geometri Görüntülü Eğitim Seti uzman kadromuz tarafından hazırlanmıştır. TYT  Geometri konuları en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Her konu ile ilgili temel Geometri soru çözümleri yapılmıştır. TYT Geometri soruları görüntülü ve sesli olarak çözülmektedir. Günde 1 saatinizi YKS Geometri dersine ayırarak Geometri ile ilgili açığınızı kapatabilirsiniz.

YKS Geometri Dersi Konu ve Soru Çözümleri Yeterli midir?

TKS Geometri Görüntülü Eğitim Seti toplamda 8 dvd den oluşmaktadır. 30 ders saati anlatım içermektedir. Profesyonel stüdyo ortamında hazırlanan Geometri konuları uzman öğretmenimiz tarafından eksiksiz bir şekilde anlatılmıştır. Konular detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Soru çözümleri her konuya özel hazırlanmıştır. Sınavda çıkması muhtemel soru çözümleri yapılmıştır.

YKS Geometri Eğitim Seti ile Sınavda Başarılı olabilir miyim?

YKS Geometri Eğitim Seti temel anlatımdan başlayarak detaylara inilerek anlayacağınız şekilde hazırlanmıştır. 1. Oturumda Temel Matematik ve Geometri dersinden 40 soru karşınıza çıkacaktır. Unutmayalım ki sınavın %50 kısmını oluşturmaktadır. YKS Geometri Görüntülü Eğitim Seti ile sınava hazırlandığınız zaman Geometri ile ilgili karşınıza çıkabilecek soruları çok kolay bir şekilde çözeceksiniz. Hocamızın çözdüğü soruları tekrar tekrar izleyerek çözüm yollarını öğrenin. Her tip soru çözümü yapılmaktadır.

 TYT Geometri Eğitim Seti

- Profesyonel sınavlara hazırlık eğitim kadrosu ile hazırlanmıştır.

- Görüntülü Konu Anlatımları

- Görüntülü Soru Çözümleri

- TV Stüdyosunda HD Kalitede Çekimeler yapılmıştır.

- Konular detaylı anlatılmıştır

- Yüzlerce farklı soru çözümleri ve çözüm yolları sunulmuştur.

3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
34,50 TL
69,00 TL
3
23,00 TL
69,00 TL
4
18,25 TL
73,83 TL
5
14,80 TL
74,31 TL
6
12,33 TL
74,44 TL
7
10,71 TL
75,29 TL
8
9,38 TL
75,79 TL
9
8,44 TL
76,29 TL