Sepetim (0)
YKS TYT Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 34 DVD
Hemen Satın Al

YKS TYT Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 34 DVD

YKS TYT Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 34 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

YKS TYT Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 34 DVD


Temel Yeterlilik Testi Görüntülü Eğitim Seti

YKS Yeni Sınav Sistemine Uygun Olarak Hazırlanmıştır. Toplam34 DVD 120 ders saati anlatımdan oluşmaktadır.

Yeni Sınav sistemi olan YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) 2 oturumda yapılacaktır. 1. Oturum TYT (Temel Yeterlilik Testi) Türkçe ve Temel Matematik derslerinden sorumlusunuz. Toplamda 80 adet soru çıkmaktadır. Temel Matematik dersinden 40 soru Türkçe dersinden 40 soru karşınıza çıkacaktır. Temel Yeterlilik Testi sınavında 80 soru karşınıza çıkmaktadır bu sorulardan 2 yıllık yüksek okul için 150 puan barajı 4 yıllık için 180 puan barajını geçmeniz gerekmektedir.

YKS Temel Yeterlilik Testi Sınavına Nasıl Çalışmalıyım

TYT Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti uzman kadromuz tarafından hazırlanmıştır. Temel Matematik ve Türkçe konuları en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Her konu ile ilgili soru çözümleri yapılmıştır. TYT soruları görüntülü ve sesli olarak çözülmektedir. Günde 1 saatin YTY ders videolarını izleyerek ve not alarak çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Temel Yeterlilik Testi Eğitim Seti İçindeki Konu ve Soru Çözümleri Yeterli midir?

TYT Görüntülü Eğitim Seti toplamda 34 dvd den oluşmaktadır. 120 ders saati anlatım içermektedir. Profesyonel stüdyo ortamında hazırlanan temel matematik ve Türkçe konuları uzman öğretmenimiz tarafından eksiksiz bir şekilde anlatılmıştır. Konular detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Soru çözümleri her konuya özel hazırlanmıştır. Sınavda çıkması muhtemel soru çözümleri yapılmıştır.

TYT Eğitim Seti ile Sınavda Başarılı olabilir miyim?

YKS TYT Eğitim Seti temel anlatımdan başlayarak detaylara inilerek anlayacağınız şekilde hazırlanmıştır. 1. Oturumda Temel Matematik ve Türkçe dersinden 80 soru karşınıza çıkacaktır. YKS Temel Yeterlilik Testi Görüntülü Eğitim Seti ile sınava hazırlandığınız zaman karşınıza çıkabilecek soruları çok kolay bir şekilde çözeceksiniz. Uzman kadromuzun çözdüğü soruları tekrar tekrar izleyerek çözüm yollarını öğrenin. Her tip soru çözümü yapılmaktadır.

Temel Yeterlilik Testi Eğitim Seti

- Profesyonel sınavlara hazırlık eğitim kadrosu ile hazırlanmıştır.

- Görüntülü Konu Anlatımları

- Görüntülü Soru Çözümleri

- TV Stüdyosunda HD Kalitede Çekimeler yapılmıştır.

- Konular detaylı anlatılmıştır

- Yüzlerce farklı soru çözümleri ve çözüm yolları sunulmuştur.3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
99,50 TL
199,00 TL
3
66,33 TL
199,00 TL
4
53,00 TL
212,93 TL
5
42,80 TL
214,30 TL
6
35,67 TL
214,70 TL
7
31,00 TL
217,13 TL
8
27,25 TL
218,58 TL
9
24,44 TL
220,03 TL