Sepetim (0)
YKS Temel Matematik Eğitim Seti 18 DVD
Hemen Satın Al

YKS Temel Matematik Eğitim Seti 18 DVD

YKS Temel Matematik Eğitim Seti 18 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?
YKS Temel Matematik Eğitim Seti 18 DVD

ÖRNEK TYT Temel Yeterlilik Testi Temel Matematik Videolarını İzleyiniz...

Temel Yeterlilik Testi Matematik Görüntülü Eğitim Seti
YKS Yeni Sınav Sistemine Uygun Olarak Hazırlanmıştır.
Yeni Sınav sistemi olan YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) 2 oturumda yapılacaktır. 1. Oturum TYT (Temel Yeterlilik Testi) Türkçe ve Temel Matematik derslerinden sorumlusunuz. Toplamda 80 adet soru çıkmaktadır. YKS Temel Matematik dersinden 40 soru karşınıza çıkacaktır. Temel Matematik konularını iyi öğrenmeniz lazım.

YKS Temel Yeterlilik Matematik Dersine Nasıl Çalışmalıyım
TYT Matematik Görüntlü Eğitim Seti uzman kadromuz tarafından hazırlanmıştır. TYT Temel Matematik konuları en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Her konu ile ilgili temel matematik soru çözümleri yapılmıştır. TYT Temel Matematik soruları görüntülü ve sesli olarak çözülmektedir. Günde 1 saatinizi YKS Matematik dersine ayırarak matematik ile ilgili açığınızı kapatabilirsiniz.

YKS Temel Matematik Dersi Konu ve Soru Çözümleri Yeterli midir?
TKS Temel Matematik Görüntülü Eğitim Seti toplamda 18 dvd den oluşmaktadır. 60 ders saati anlatım içermektedir. Profesyonel stüdyo ortamında hazırlanan temel matematik konuları uzman öğretmenimiz tarafından eksiksiz bir şekilde anlatılmıştır. Konular detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Soru çözümleri her konuya özel hazırlanmıştır. Sınavda çıkması muhtemel soru çözümleri yapılmıştır.

YKS Temel Matematik Eğitim Seti ile Sınavda Başarılı olabilir miyim?
YKS Temel Matematik Eğitim Seti temel anlatımdan başlayarak detaylara inilerek anlayacağınız şekilde hazırlanmıştır. 1. Oturumda Temel Matematik dersinden 40 soru karşınıza çıkacaktır. Unutmayalım ki sınavın %50 kısmını oluşturmaktadır. YKS Temel Matematik Görüntülü Eğitim Seti ile sınava hazırlandığınız zaman matematik ile ilgili karşınıza çıkabilecek soruları çok kolay bir şekilde çözeceksiniz. Hocamızın çözdüğü soruları tekrar tekrar izleyerek çözüm yollarını öğrenin. Her tip soru çözümü yapılmaktadır.

 TYT Temel Matematik Eğitim Seti
- Profesyonel sınavlara hazırlık eğitim kadrosu ile hazırlanmıştır.
- Görüntülü Konu Anlatımları
- Görüntülü Soru Çözümleri
- TV Stüdyosunda HD Kalitede Çekimeler yapılmıştır.
- Konular detaylı anlatılmıştır
- yüzlerce farklı soru çözümleri ve çözüm yolları sunulmuştur.3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
39,50 TL
79,00 TL
3
26,33 TL
79,00 TL
4
21,00 TL
84,53 TL
5
17,00 TL
85,08 TL
6
14,17 TL
85,23 TL
7
12,29 TL
86,20 TL
8
10,75 TL
86,77 TL
9
9,67 TL
87,35 TL