Sepetim (0)
Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD
Hemen Satın Al

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD

Üniversite Hazırlık Setini Satın Alın - Sete Çalışın-ÜniversiteyiKazanın

Detaylı Konu Anlatımları + Ortalama 5000 Soru Çözümü +Rehberlik Videoları

ÖSYM Müfredatınauygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen ŞifresizOlup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop,PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

Stüdyo ortamında 3 farklı açı ile HD çekimkalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısınakadar görebilirsiniz. Demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikiredinebilirsiniz.


LYS EĞİTİM SETİ YGSEĞİTİM SETİ

Görüntülü akademi yayınlarının 20 yıla varan tecrübeye sahipöğretmenleri eşliğinde hazırlanan LYSEğitim Seti ve YGS Eğitim seti,üniversitelerin kapılarını sizlere ardına kadar açıyor. Uzman kadromuz LYS Eğitim setlerini ve YGS Eğitim setlerini, tamamen öğrencianlayışı üzerine inşa ettiler...

1 - LYS Eğitim setinive YGS Eğitim setini nedenalmalısınız?

* Yıllardır eğitim veren kursların kapanması ile, eğitimöğretim sisteminde büyük bir değişime gidildi, bu değişim ile tüm öğrencilerin,yarıştığı tüm öğrencileri geçmek için büyük bir çaba sarf etmeleri gerekiyor. Buçaba da dershanelerin kapatılmasından sonra ancak yoğun bir şekilde çalışarakmümkün... ‘Ama nasıl?’ sorusunu duyar gibiyiz. Artık sadece LYS Eğitim setleri ve YGS Eğitim setleri ile mümkün olan budurum, sizler için çok büyük bir önem teşkil etmektedir.

* Eğitimi veren tüm öğretmenlerin alanlarında uzman olmasıgerekmektedir. LYS ve YGS de bulunan tüm konuları en detaylışekilde anlatmaları ve en iyi soru çözümlerini pratik bir biçimde sizlereöğretmeleri gerekmektedir. Bu da ancak 10 yılın üzerinde tecrübesi bulunankurumumuz ve hocalarımız ile mümkün olacaktır.

2 - Neden Rakiplerimiz değil de bizi tercih etmelisiniz?

* Rakiplerimiz LYSEğitim seti ve YGS Eğitim setini dershanelerin kapanmasının ardından yapmaya başladılar, ancak bizler 10yıldır binlerce alanında uzman eğitim kadromuz ile çalışmaktayız. Açık ara ile Görüntülü dershane sistemi ve Görüntülü Akademi yayınları sizlereyüzlerce saatlik, dilediğinizde yeniden izleyebileceğiniz sistemi sunuyor.

* Rakiplerimizin her an bir adım önündeyiz, öyle ki,yapılması planlanan tüm eğitimler, güncel, her yıl yeni ve LYS ile YGSnin güncel konu ve üniteleri ile çekiliyor. Bu da sizlere yeni ve günceleğitimleri almak konusunda lider kurumuzdan eğitim alma fırsatı sunuyor.

3 - LYS Eğitim setiile YGS Eğitim seti sizler içinneden çok önemli?

* LYS Eğitim setlerive YGS Eğitim Setleri, tüm soruçözümlerini hafızanıza pratik olarak kayıt etme stratejisi ile çekildi. Örnekvermek gerekirse;

Şapka kanunu ne zaman çıkarılmıştır? Kaç doğumlusunuz?Sınavlara hazırlandığınıza göre 19XX, yani ortalama olarak ilk 2 sayı aynıdeğil mi? Peki İstanbul’un plaka kodu kaçtır? 34. Birleştirelim arkadaşlar...1934 değil mi? Artık şapka kanununun 1934 senesinde çıkarıldığını hiçunutmazsınız.

* LYS Eğitim setive YGS Eğitim seti üzerine ciddimiktarda bir çaba harcanarak, Eğitimsetleri yüzlerce saatlik ve tüm rakiplerimizden fazla bir anlatım ve soruçözümü ile sizin karşınıza sunuldu. Bu da sizin tüm eğitimlerde tümrakiplerimize göre daha fazla saatlik eğitim ve birkaç farklı kamera ile hemanlatımı hem de soru çözümleri şansını kazandırdı. Dilediğinizde durdurundilediğinizde başlatın veya dilediğinizde soru çözün...

4 - LYS Eğitim setive YGS Eğitim setini Online olarakveya tercih edersek DVD şeklinde de alabilir miyiz?

* LYS Eğitim seti veYGS Eğitim setlerini tüm laptop,masaüstü bilgisayarlar, telefon ve İpad gibi cihazlardan izleyebiliyorsunuz.Sistemimiz; size cihazların tamamından internetiniz olan tüm ortamlar içinonline hizmetini sunarken, bir diğer yandan da eğer internetin bulunmadığı birnoktada iseniz, CD ve DVD içerisinekayıt edilmiş bir biçimde eğitimlerinizi size gönderiyor.

5 – LYS Eğitim setlerini ve YGS Eğitim setlerini daha öncealıp üniversiteye girmiş öğrenciniz var mı?

* Çok güzel bir soru, ancak daha önce LYS Eğitim seti ve YGSEğitim seti alarak üniversiteye giren binlerce öğrencimiz var. Buöğrencilerden bazıları memnuniyetlerini ve kalitemizi dile getirmek adına,sitemizin yorumlar bölümünü kullandılar, siz de yorumlar bölümünden yorumlarıokuyup daha da emin olabilirsiniz...

Amacımız sizleri rekabet ettiğiniz tüm öğrencilerin önünegeçirmek, biz gereken tüm eğitim çalışmalarını, soru çözümleri ile sınavdesteğini dâhil olmak üzere, Online eğitimde soru çözüm kalıplarını sizler içinhazırladık. Yapmanız gereken sadece sisteme girip tüm boş zamanlarınızısistemimizde geçirmeniz.

6 – Bu size ne sağlayacak, ‘Boş vakitlerimde okul haricizamanlarımda YGS Eğitim seti ve LYS Eğitim seti ni izleyerek hanginoktaya gelebilirim? ‘ derseniz, gün içerisinde sosyal hayatınıza da zamanayırarak, okulda geçirdiğiniz zamanın sınav hazırlık dönemlerindeki sıkıcı vebunaltıcı ruh halini atlatır ve Eğitimsetlerimizle kendinize muhteşem bir dinlenme de sağlayabilirsiniz.

Bizler; Görüntülü Akademi Yayınları olarak, sizlerinen iyi dostunuzuz, neden mi? Çünkü yüzlerce saatlik eğitimi eski dönemdeki gibidershaneden almaya kalksanız, binlerce lira tutacaktı, özel ders ile almakisteseniz on binlerce lira belki de. Fakat artık her şey çok daha uygun,bizlere göre üniversiteye hazırlanıyorsanız en iyi kaynak LYS YGSkitapları değil, LYS Eğitim setlerive YGS Eğitim setleridir.

Siz de LYS EğitimSetleri ve YGS Eğitim setlerimizialın, siz de üniversiteyi kazandırdığımız binlerce öğrencimizden biri daha olmaşansını kendinize sağlayın...

- Görüntü Akademi Yayınları -

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler GörüntülüEğitim Seti 508 DVD

YGS Detaylı KonuAnlatımı, LYS Detaylı Konu Anlatımı, YGS Çözümlü Sorular, LYS Çözümlü Sorular,YGS Çıkmış Soru Çözümleri, LYS Çıkmış Soru Çözümleri + Ortalama 5000 SoruÇözümü

YGS Konu AnlatımlıEğitim Setleri

- YGS Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Felsefe Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Fizik Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Geometri Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Kimya Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Matematik Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Tarih Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Türkçe Görüntülü Eğitim Seti

YGS Çözümlü SoruBankası Eğitim Setleri

- YGS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası

- YGS Fizik Çözümlü Soru Bankası

- YGS Kimya Çözümlü Soru Bankası

- YGS Matematik Çözümlü Soru Bankası

- YGS Geometri Çözümlü Soru Bankası

- YGS Türkçe Çözümlü Soru Bankası

- YGS Tarih Çözümlü Soru Bankası

- YGS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası

- YGS Felsefe Çözümlü Soru Bankası

LYS Konu AnlatımlıEğitim Setleri

- LYS Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Edebiyat Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Geometri Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Tarih Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Sosyoloji Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Psikoloji Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Mantık Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Kimya Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Fizik Görüntülü Eğitim seti

- LYS Matematik Görüntülü Eğitim seti

LYS Çözümlü SoruBankası Eğitim Setleri

- LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası

- LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası

- LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası

- LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası

- LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası

- LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası

- LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası

- LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası

- LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası

- LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası

- LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası

3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
434,50 TL
869,00 TL
3
289,67 TL
869,00 TL
4
232,25 TL
929,83 TL
5
187,00 TL
935,83 TL
6
156,17 TL
937,56 TL
7
135,43 TL
948,17 TL
8
119,25 TL
954,51 TL
9
106,67 TL
960,85 TL