Sepetim (0)
Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD
Hemen Satın Al

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD

Üniversite Hazırlık Setini Satın Alın - Sete Çalışın-Üniversiteyi Kazanın

Detaylı Konu Anlatımları + Ortalama 5000 Soru Çözümü + Rehberlik Videoları

ÖSYM Müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Görüntülü Akademi Yayınları Eğitim Setleri Tamamen Şifresiz Olup Tüm DVD Oynatıcılarda İzleyebilirsiniz. DVD Player, PC, Laptop, PlayStation kısacası dvd oynatıcı olan her yerde izleme imkanına sahipsiniz.

Stüdyo ortamında 3 farklı açı ile HD çekim kalitesi ile çekilmiştir. Yazılan yazıları ve anlatımları en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz. Demo görüntüleri izleyerek daha detaylı bir fikir edinebilirsiniz.


LYS EĞİTİM SETİ YGS EĞİTİM SETİ

Görüntülü akademi yayınlarının 20 yıla varan tecrübeye sahip öğretmenleri eşliğinde hazırlanan LYS Eğitim Seti ve YGS Eğitim seti, üniversitelerin kapılarını sizlere ardına kadar açıyor. Uzman kadromuz LYS Eğitim setlerini ve YGS Eğitim setlerini, tamamen öğrenci anlayışı üzerine inşa ettiler...

1 - LYS Eğitim setini ve YGS Eğitim setini neden almalısınız?

* Yıllardır eğitim veren kursların kapanması ile, eğitim öğretim sisteminde büyük bir değişime gidildi, bu değişim ile tüm öğrencilerin, yarıştığı tüm öğrencileri geçmek için büyük bir çaba sarf etmeleri gerekiyor. Bu çaba da dershanelerin kapatılmasından sonra ancak yoğun bir şekilde çalışarak mümkün... ‘Ama nasıl?’ sorusunu duyar gibiyiz. Artık sadece LYS Eğitim setleri ve YGS Eğitim setleri ile mümkün olan bu durum, sizler için çok büyük bir önem teşkil etmektedir.

* Eğitimi veren tüm öğretmenlerin alanlarında uzman olması gerekmektedir. LYS ve YGS de bulunan tüm konuları en detaylı şekilde anlatmaları ve en iyi soru çözümlerini pratik bir biçimde sizlere öğretmeleri gerekmektedir. Bu da ancak 10 yılın üzerinde tecrübesi bulunan kurumumuz ve hocalarımız ile mümkün olacaktır.

2 - Neden Rakiplerimiz değil de bizi tercih etmelisiniz?

* Rakiplerimiz LYS Eğitim seti ve YGS Eğitim seti ni dershanelerin kapanmasının ardından yapmaya başladılar, ancak bizler 10 yıldır binlerce alanında uzman eğitim kadromuz ile çalışmaktayız. Açık ara ile Görüntülü dershane sistemi ve Görüntülü Akademi yayınları sizlere yüzlerce saatlik, dilediğinizde yeniden izleyebileceğiniz sistemi sunuyor.

* Rakiplerimizin her an bir adım önündeyiz, öyle ki, yapılması planlanan tüm eğitimler, güncel, her yıl yeni ve LYS ile YGS nin güncel konu ve üniteleri ile çekiliyor. Bu da sizlere yeni ve güncel eğitimleri almak konusunda lider kurumuzdan eğitim alma fırsatı sunuyor.

3 - LYS Eğitim seti ile YGS Eğitim seti sizler için neden çok önemli?

* LYS Eğitim setleri ve YGS Eğitim Setleri, tüm soru çözümlerini hafızanıza pratik olarak kayıt etme stratejisi ile çekildi. Örnek vermek gerekirse;

Şapka kanunu ne zaman çıkarılmıştır? Kaç doğumlusunuz? Sınavlara hazırlandığınıza göre 19XX, yani ortalama olarak ilk 2 sayı aynı değil mi? Peki İstanbul’un plaka kodu kaçtır? 34. Birleştirelim arkadaşlar... 1934 değil mi? Artık şapka kanununun 1934 senesinde çıkarıldığını hiç unutmazsınız.

* LYS Eğitim seti ve YGS Eğitim seti üzerine ciddi miktarda bir çaba harcanarak, Eğitim setleri yüzlerce saatlik ve tüm rakiplerimizden fazla bir anlatım ve soru çözümü ile sizin karşınıza sunuldu. Bu da sizin tüm eğitimlerde tüm rakiplerimize göre daha fazla saatlik eğitim ve birkaç farklı kamera ile hem anlatımı hem de soru çözümleri şansını kazandırdı. Dilediğinizde durdurun dilediğinizde başlatın veya dilediğinizde soru çözün...

4 - LYS Eğitim seti ve YGS Eğitim setini Online olarak veya tercih edersek DVD şeklinde de alabilir miyiz?

* LYS Eğitim seti ve YGS Eğitim setlerini tüm laptop, masaüstü bilgisayarlar, telefon ve İpad gibi cihazlardan izleyebiliyorsunuz. Sistemimiz; size cihazların tamamından internetiniz olan tüm ortamlar için online hizmetini sunarken, bir diğer yandan da eğer internetin bulunmadığı bir noktada iseniz, CD ve DVD içerisine kayıt edilmiş bir biçimde eğitimlerinizi size gönderiyor.

5 – LYS Eğitim setlerini ve YGS Eğitim setlerini daha önce alıp üniversiteye girmiş öğrenciniz var mı?

* Çok güzel bir soru, ancak daha önce LYS Eğitim seti ve YGS Eğitim seti alarak üniversiteye giren binlerce öğrencimiz var. Bu öğrencilerden bazıları memnuniyetlerini ve kalitemizi dile getirmek adına, sitemizin yorumlar bölümünü kullandılar, siz de yorumlar bölümünden yorumları okuyup daha da emin olabilirsiniz...

Amacımız sizleri rekabet ettiğiniz tüm öğrencilerin önüne geçirmek, biz gereken tüm eğitim çalışmalarını, soru çözümleri ile sınav desteğini dâhil olmak üzere, Online eğitimde soru çözüm kalıplarını sizler için hazırladık. Yapmanız gereken sadece sisteme girip tüm boş zamanlarınızı sistemimizde geçirmeniz.

6 – Bu size ne sağlayacak, ‘Boş vakitlerimde okul harici zamanlarımda YGS Eğitim seti ve LYS Eğitim seti ni izleyerek hangi noktaya gelebilirim? ‘ derseniz, gün içerisinde sosyal hayatınıza da zaman ayırarak, okulda geçirdiğiniz zamanın sınav hazırlık dönemlerindeki sıkıcı ve bunaltıcı ruh halini atlatır ve Eğitim setlerimizle kendinize muhteşem bir dinlenme de sağlayabilirsiniz.

Bizler; Görüntülü Akademi Yayınları olarak, sizlerin en iyi dostunuzuz, neden mi? Çünkü yüzlerce saatlik eğitimi eski dönemdeki gibi dershaneden almaya kalksanız, binlerce lira tutacaktı, özel ders ile almak isteseniz on binlerce lira belki de. Fakat artık her şey çok daha uygun, bizlere göre üniversiteye hazırlanıyorsanız en iyi kaynak LYS YGS kitapları değil, LYS Eğitim setleri ve YGS Eğitim setleridir.

Siz de LYS Eğitim Setleri ve YGS Eğitim setlerimizi alın, siz de üniversiteyi kazandırdığımız binlerce öğrencimizden biri daha olma şansını kendinize sağlayın...

- Görüntü Akademi Yayınları -

Üniversiteye Hazırlık YGS ve LYS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti 508 DVD

YGS Detaylı Konu Anlatımı, LYS Detaylı Konu Anlatımı, YGS Çözümlü Sorular, LYS Çözümlü Sorular, YGS Çıkmış Soru Çözümleri, LYS Çıkmış Soru Çözümleri + Ortalama 5000 Soru Çözümü

YGS Konu Anlatımlı Eğitim Setleri

- YGS Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Felsefe Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Fizik Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Geometri Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Kimya Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Matematik Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Tarih Görüntülü Eğitim Seti

- YGS Türkçe Görüntülü Eğitim Seti

YGS Çözümlü Soru Bankası Eğitim Setleri

- YGS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası

- YGS Fizik Çözümlü Soru Bankası

- YGS Kimya Çözümlü Soru Bankası

- YGS Matematik Çözümlü Soru Bankası

- YGS Geometri Çözümlü Soru Bankası

- YGS Türkçe Çözümlü Soru Bankası

- YGS Tarih Çözümlü Soru Bankası

- YGS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası

- YGS Felsefe Çözümlü Soru Bankası

LYS Konu Anlatımlı Eğitim Setleri

- LYS Biyoloji Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Coğrafya Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Edebiyat Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Geometri Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Tarih Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Sosyoloji Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Psikoloji Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Mantık Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Kimya Görüntülü Eğitim Seti

- LYS Fizik Görüntülü Eğitim seti

- LYS Matematik Görüntülü Eğitim seti

LYS Çözümlü Soru Bankası Eğitim Setleri

- LYS Biyoloji Çözümlü Soru Bankası

- LYS Fizik Çözümlü Soru Bankası

- LYS Kimya Çözümlü Soru Bankası

- LYS Matematik Çözümlü Soru Bankası

- LYS Geometri Çözümlü Soru Bankası

- LYS Edebiyat Çözümlü Soru Bankası

- LYS Tarih Çözümlü Soru Bankası

- LYS Coğrafya Çözümlü Soru Bankası

- LYS Psikoloji Çözümlü Soru Bankası

- LYS Sosyoloji Çözümlü Soru Bankası

- LYS Mantık Çözümlü Soru Bankası

3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
434,50 TL
869,00 TL
3
289,67 TL
869,00 TL
4
232,25 TL
929,83 TL
5
187,00 TL
935,83 TL
6
156,17 TL
937,56 TL
7
135,43 TL
948,17 TL
8
119,25 TL
954,51 TL
9
106,67 TL
960,85 TL