Sepetim (0)

Görüntülü Eğitim Setleri Hakkında

Çince, çoğu zaman Japonca ile karıştırılmasına rağmen Japoncaya oranla daha zor bir dildir. Türkiye’de ilk kullanım alanı Bursa Çince için önemli bir ilimiz olmuştur ve daha sonra İstanbul Çince gelmektedir, Çince son zamanların en gözde dillerinden biri oldu.


Çin ile Türkiye arasında yapılan ticaret ve iş adamlarının Çin ile irtibatlı çalışması Çince yi İngilizce kadar yoğun kullanılmasa da birçok piyasa için en az İngilizce kadar önemli hale getirdi.


Çince nin harf yapısının farklı oluşu Çince ye bambaşka bir zorluk katsa da, Çince Eğitim Seti ve Eğitim Seti mizdeki Hocamız ile bunun rahatlıkla üstünden geldik.


Eğitim Seti söz konusu olduğunda akla ilk gelen kurum olma özelliğini taşıyan Görüntülü Akademi, siz değerli Çince öğrenmek isteyen adaylarımızı, Çince sözlüklere şimdiden bakıyorsunuz gibi hissettik, Çince isim yazma gibi isminizin Çince yazı lışını öğrenmek gibi birçok uygulama ile Çince nin gelecekte ne kadar önemli olacağını anlamamız gerekirdi.


Çince yazmak ve Çince okumak her ne kadar uğraşı istese de şu husustan emin olabilirsiniz ki, Çince sandığınız kadar zor değil. Çince hocamız ile Çince Eğitim Seti mizi aldığınızda birçok Çince kursu na çok büyük paralar vermekten kurtuluyorsunuz.


Sizleri Çince Eğitim Seti’ni kullanmaya ve Çince öğrenerek geleceğiniz için muhteşem bir adım atmaya davet ediyoruz.


Görüntülü Akademi