Sepetim (0)

Hakkımızda

Görüntülü Dershane;

SANAL DERSHANE hayali 2002 yılında Bilgisayar Dershanesi (www.bilgisayardershanesi.com) ile başlamıştı. Türkiye\\\\\\\'nin ilk Bilgisayar Eğitim Sitesi olan Bilgisayar Dershanesi geniş içeriğiyle öğrencilerin ve öğretmenlerin sık kullandıkları siteler arasında yerini almıştır. Bilgisayar Öğrenmek ve uzmanlaşmak isteyenlerin ilk ziyaret ettikleri Bilgisayar Dershanesi, ziyaretçilerin beklentilerini karşılamak için görüntülü eğitim setleriyle hizmetlerini sürdürmüştür.

Bilgisayar eğitim ürünleriyle rüştünü ispatlayan kurumumuz, Görüntülü Eğitimin diğer eğitim kategorilerinde de yapılması gerektiği konusunda kendisine bir sorumluluk yüklemiştir. 2005 Yılında Açıköğretim öğrencilerine destek olmak için Açıköğretim Sesli eğitim setlerini studyo ortamında hazırlamış ve bu setleri öğrencilere ulaştırmak için AÖF Sitesi ( www.aofsitesi.com )\\\\\\\'ni kurmuştur. Sesli Eğitim Setleriyle Evde, işte, arabada, yolda vs. her ortamda derslerin takip edilmesini mümkün kılmıştır.

Yaptığı eğitim faaliyetleri ve hizmetleri ile öğrencilerin beğenisini kazanmış olan çalışmalarımız, 2005 Yılının sonlarına doğru kurumsallaşmıştır. Yüzlerce Eğitim Sitesi, Onlarca E-Ticaret Sitemiz ve binlerce ürün çıkaran firmamız 2010 yılından sonra hedefini \\\\\\\"belli bir alanda eğitim vermek değil, eğitimin her alanında var olmak\\\\\\\" sloganıyla hareket etmeye başlamıştır.

2002 Yılından beri almış olduğumuz deneyim, ziyaretçilerimizin yönlendirmesi ve öğrencilerin beklentileriyle harmanlayarak Eğitim kurumlarının değişik aşamalarındaki sınavlarını geçebilmek ve derslere yardımcı kaynak teşkil etmesi amacıyla, öğrencilere çağımızın yüksek bilişim teknolojilerine dayanan Stüdyo ortamında ve HD kalitesinde bir eğitim vermeyi amaç edinmiştir.

2011 Yılını milat kabul eden firmamız, Görüntülü Dershane olarak hizmetlerine devam etmektedir. Görüntülü Dershane; Normal eğitim ve öğretime ek olarak yapılan, eğitimin olmazsa olmazı haline getirilmiş, öğretmenleri ve öğrencileri ile birlikte başlı başına bir dünya olan, bir sektör halini almış yardımcı eğitim sistemidir. Geleneksel öğrenme-öğretme yöntemlerindeki sınırlılıklar nedeniyle bir ihtiyaca cevap niteliğinde oluşmuştur. İletişim teknolojilerinin kullanılarak zaman ve mekan bağımsız olarak insanların eğitim almalarının ve sınavlarda başarılı olması sağlanmasıdır.

Yüzlerce Eğitim Sitemiz, onlarca e-ticaret sitemiz ve binlerce eğitim setimizle sizlere faydalı olmaya çalışıyoruz..

Bize yaşattığınız haklı gururdan ötürü teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Görüntülü Dershane Yayınları

Yeni Eklenen Ürünler