Sepetim (0)

Görüntülü Eğitim Setleri Hakkında

İngilizce; İlköğretimden Yüksek öğrenime hatta üniversite sonrası iş hayatına kadar tüm İngilizce öğrenme k isteyen öğrencilerimizden, sorunlu olduğunu duyduğumuz ve gerçekten zorlanılan eğitimlerin başında gelmektedir.

Daylight sistemi ne göre birkaç tık daha üstte çekim kalitesi ve öğretmen anlatımlarıyla birlikte İngilizce Eğitim Seti nde gerçek kaliteyi yakalamanız artık mümkün. Daylight İngilizce sistemi ne göre hem HD olması hem de öğretmen seçeneklerinin farklılığı ile İngilizce eğitim setleri miz 2014 senesinde Türkiye’de en yüksek satış seviyesine gelmiş bulunmaktadır.

Gerek öğrenci yorumlarımızdan gerekse sistemi görerek anlayabileceğiniz muhteşem İngilizce Eğitim Setleri miz son güncellemelerimizle birlikte tüm detaylar düşünülerek Görüntülü Akademi tarafından Görsel Eğitim olarak sizlere sunuluyor. Daylight sistemini indir mektense, çok daha uygun fiyata daha kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

İngilizce öğrenme zor mu diyorsunuz, sizleri yanıltmaya geldik. Bilinçaltı sistemimimizle birlikte Gerek fono olarak gerekse fonetik hafızanızı kullanarak İngilizce de başarı sağlayabileceksiniz.

Unutma sorununu çözmemiz en büyük avantajımız oldu. Sizleri de İngilizce öğrenme setleri mizi denemeye ve daha sonra diğer dil eğitimleri nde de başarıya davet ediyoruz.

Görüntülü Akademi