Sepetim (0)

Görüntülü Eğitim Setleri Hakkında

KPSS ( KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI ) ; 2008 KPSS , KPSS 2010 ayrıca 2012 KPSS ve 2014 KPSS gibi özellikle çift dönemlerde yapılan sınavlarda, önemi daha da yükselen ve öğrencilerin yoğunluğunun KPSS A grubu nun da sınavları ile fazla olduğu yıllardır. Gelecek çift yıllar başta olmak üzere geçmiş senelere nazaran daha zorlaştırılmış sınavlar bizleri bekliyor. Gerek sistem değişiklikleri ile gündeme gelen gerekse zorluğu ile gündeme gelen KPSS , Öğrenci Seçme Ve Yerleştirme Merkezi ( ÖSYM ) ‘ nin de son yıllardaki bazı bocalamaları ile sizleri KPSS için tam anlamaya ve tam öğrenmeye itiyor.

KPSS EĞİTİM SETİ nin gerekliliği ise işte tam burada ortaya çıkmaktadır.

KPSS-A GRUBU’nda KPSS Muhasebe, KPSS Hukuk, KPSS İktisat gibi derslerden sorumlu olduğunuz için hayli zorlanmanız kaçınılmaz olacaktır bilhassa KPSS Hukuk sınavının Türkiye ortalamalarına baktığınızda aslında ne kadar zorlanıldığını görmeniz mümkün olacaktır.

KPSS Ön Lisans içinse Bilhassa KPSS Türkçe ve KPSS Matematik derslerinin yoğunluğu ve önemi üzerinde durmamız gerekiyor. KPSS de başarı istiyorsanız bu yoğunluğu kesinlikle KPSS Eğitim Seti ile doldurmalısınız ve böylelikle büyük bir destek almış olacaksınız.

KPSS B ve KPSS C grubu kadrolardan bahsetmek istersek ;

KPSS A grubu kadroların dışında kalan böylece KPSS Hukuk , KPSS Muhasebe, KPSS İktisat gibi derslerin sınavlarına girmeyecek ve taban puanı olmayan sistemde girilen sınavdır. Sınav sonucu kurumların alımlarına göre değişiklik arz eder ve çok düşük puanlarla atanabileceğiniz gibi çok yüksek KPSS puanlarıyla atanamayadabilirsiniz, seçeceğiniz kurum bu yüzen çok öenmlidir.

KPSS Eğitim Bilimleri sınavı, en zor KPSS odaklı sınavlardan başı çekiyor denebilir. Nedeni ise KPSS Eğitim Bilimleri’nde puanların çok yüksek olmasından ve alımlarında çok düşük olmasından kaynaklanır. Eğer Elit bir KPSS öğrencisi olmak ve diğer adayları geçmek istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken KPSS Eğitim Bilimleri Eğitim seti cd ve Eğitim seti dvd lerimizi almaktır. Bu şekilde kendinize büyük bir destek sağlamış olacaksınız ve Eğitim Bilimlerinde çıkan soruların da çözülmüş olduğu Görüntülü eğitim Elit CD ve DVD lerimizden yararlanmış olacaksınız.

KPSS Eğitim videoları mızda, Birçok Elit öğretmen arkadaşımızın size tüm konularda birebir yardım olduğunu ve tüm zorlandığınız çıkmış soruları çözdüğünü göreceksiniz böylece de sizin için muhteşem bir KPSS Eğitim Bilimleri sınavı başarısı gerçekleşmiş olacaktır.

KPSS Eğitim bilimleri nde en önemli olan aslında Eğitim Bilimleri sorularıdır. Eğitim Bilimlerinde çıkmış sorulara bakmak, özellikle sınav sisteminde sorulan soru tarzlarını Eğitim bilimleri CD ve DVD lerimizde anlamanızı sağlayacaktır. Çünkü en Elit hocalarımızla sadece başarınız için uğraşan Türkiye’nin Görüntülü yayınlarda 1 numarasıyız.

Kurmuş olduğumuz Görüntülü akademi sisteminin içerisinde, KPSS NotlarıKPSS sorularıKPSS konu anlatımını, KPSS videoları nı dahil çözebileceğiniz binlerce güncel KPSS Soru sunu bulabileceksiniz. Sınav sonuç larını kontrol edebileceksiniz, öğretmen arkadaşlarımıza sorular sorabileceksiniz. Siz de Elit KPSS öğrencisi olabilmenin haklı gururunu yaşamak istiyorsanız, gerek KPSS Eğitim seti CD’leri olsun gerek KPSS Eğitim seti DVD lerimiz olsun gerekse KPSS Online izleyebileceğiniz KPSS konu anlatımlarımız olsun, kendinizi güvende hissedeceksiniz.

KPSS Erzurum’dan , KPSS Diyarbakır’a, KPSS Kayseri den KPSS Samsun’a ve KPSS Adana ya kadar büyük şehirler de dahil olmak üzere öğrencilerin büyük yoğunluğu ile karşılaşılan bu nedenle de rekabetin çok yüksek olduğu bir Sınav sistemidir. Bu sınav sisteminde başarı ise KPSS Diyarbakır dan girecek öğrenciler KPSS Kayseri den girecek öğrenciler olsun tüm öğrenci arkadaşlarımızı KPSS Eğitim seti ile mümkündür. KPSS de Elit bir kurumdan Elit bir eğitim alacak ve tüm rakiplerinize fark atacaksınız. KPSS konu anlatımı ve KPSS ders notlarını da içinde barındıran bu sistem ile sizi KPSS ye en iyi hazırlayacak kurum olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyoruz.

KPSS CD setinde KPSS DVD Setinde ve Online Eğitimde en büyük kurum ve Türkiye’de ilk kurula kurum olmanın da avantajı ve tecrübesiyle KPSS Eğitim seti ile kalmıyor hem KPSS notları nı hem de KPSS Soruları nı birlikte almış oluyorsunuz hem de İstanbul’un en kaliteli hocaları eşliğinde… Mutlak başarı ise amacınız; KPSS Eğitim Seti’nde de KPSS Notları’nda da KPSS konu anlatımı CD ve DVD lerinde’de sektörde en Elit ve lider kurumla çalışmalısınız.

Görüntülü Akademi, sizleri Elit bir KPSS öğrencisi olmaya davet ediyor, siz de farkınızı gösterin, biz sizlere inanıyoruz. Siz de bizlere güvenin ve başarın…