Sepetim (0)

Görüntülü Eğitim Setleri Hakkında

Japonca ve Çince birbirleri ile karıştırılan ve aslen farklı dillerdir. Japonların Kuzey ve Güney kesimi dahi farklı bir kültür ile Japonca konuşabilmektedirler bu nedenle bizler sizleri düşünerek Japonca Eğitim Seti konusunda büyük bir özveri ile çalıştık.

Japonca Türkçe veya Türkçe Japonca çeviri mi yapmak istiyorsunuz ? Öncelikle Japonca nın Çince ye göre daha kolay olduğunu bilerek ve konuşma konusunda en kolay dillerden olduğunu bilerek başlayalım.

İngilizce kadar zor olmayan, rahat konuşulabilen yalın bir dil olan Japonca, siz değerli Japonca öğrencilerimize harika bir fırsat sunmamıza yardımcı oldu.

Japonca isim inizi merak mı ediyosunuz ? Türkçe Japonca ve Japonca Türkçe çevirilere kadar yapabilmek mi istiyorsunuz ? Çinceye oranla çok daha kolay bir dil olan Japonca sizler için muhteşem bir başlangıç olacaktır.

Japonca yazma k Japonca okumak ve Japonca konuşmak bu kadar kolay mıydı dediğinizi duyar gibiyiz.. Japonca harfler den başlayan eğitimlerimiz A’dan Z’ye Japonca mantığı ile sizlere öğretecek düzeyde Japonca öğretiyor.

Japonca Eğitim Seti konusunda Türkiye’nin ilk ve en önde gelen kuruluşundan Eğitim Seti almak sizlere yarınlarınızda büyük kazanç kapıları açacaktır.

Belki siz de rahatlıkla Japonca çeviriler yapabilecek ve güzel bir konuşma ile bir gün kapımızdan içeriye gireceksinizdir..

Görüntülü Akdemi