Sepetim (0)
YKS TYT Türkçe Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD
Hemen Satın Al

YKS TYT Türkçe Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD

YKS TYT Türkçe Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD

Bu ürünü; kredi kartı, banka havalesi, posta çeki veya kapıda nakit ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.00TL kapıda ödeme ek hizmet bedeli ilave edilir.

Biz Sizi Arayalım?

YKS TYT Türkçe Görüntülü Eğitim Seti 8 DVD

ÖRNEK TYT Temel Yeterlilik Testi Türkçe Videolarını İzleyiniz...

Temel Yeterlilik Testi Türkçe Görüntülü Eğitim Seti

YKS Yeni Sınav Sistemine Uygun Olarak Hazırlanmıştır. Toplam 8 DVD 30 ders saati anlatımdan oluşmaktadır.

Yeni Sınav sistemi olan YKS (Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı) 2 oturumda yapılacaktır. 1. Oturum TYT (Temel Yeterlilik Testi) Türkçe ve Temel Matematik derslerinden sorumlusunuz. Toplamda 80 adet soru çıkmaktadır. YKS Türkçe dersinden 40 soru karşınıza çıkacaktır. Türkçe konularını iyi öğrenmeniz lazım.

YKS Temel Yeterlilik Türkçe Dersine Nasıl Çalışmalıyım

TYT Türkçe Görüntülü Eğitim Seti uzman kadromuz tarafından hazırlanmıştır. TYT  Türkçe konuları en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Her konu ile ilgili temel Türkçe soru çözümleri yapılmıştır. TYT Türkçe soruları görüntülü ve sesli olarak çözülmektedir. Günde 1 saatinizi YKS Türkçe dersine ayırarak Türkçe ile ilgili açığınızı kapatabilirsiniz.

YKS Türkçe Dersi Konu ve Soru Çözümleri Yeterli midir?

TKS Türkçe Görüntülü Eğitim Seti toplamda 8 dvd den oluşmaktadır. 30 ders saati anlatım içermektedir. Profesyonel stüdyo ortamında hazırlanan Türkçe konuları uzman öğretmenimiz tarafından eksiksiz bir şekilde anlatılmıştır. Konular detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatılmaktadır. Soru çözümleri her konuya özel hazırlanmıştır. Sınavda çıkması muhtemel soru çözümleri yapılmıştır.

YKS Türkçe Eğitim Seti ile Sınavda Başarılı olabilir miyim?

YKS Türkçe Eğitim Seti temel anlatımdan başlayarak detaylara inilerek anlayacağınız şekilde hazırlanmıştır. 1. Oturumda Temel Türkçe dersinden 40 soru karşınıza çıkacaktır. Unutmayalım ki sınavın %50 kısmını oluşturmaktadır. YKS Türkçe Görüntülü Eğitim Seti ile sınava hazırlandığınız zaman Türkçe ile ilgili karşınıza çıkabilecek soruları çok kolay bir şekilde çözeceksiniz. Hocamızın çözdüğü soruları tekrar tekrar izleyerek çözüm yollarını öğrenin. Her tip soru çözümü yapılmaktadır.

 TYT Türkçe Eğitim Seti

- Profesyonel sınavlara hazırlık eğitim kadrosu ile hazırlanmıştır.

- Görüntülü Konu Anlatımları

- Görüntülü Soru Çözümleri

- TV Stüdyosunda HD Kalitede Çekimeler yapılmıştır.

- Konular detaylı anlatılmıştır

- Yüzlerce farklı soru çözümleri ve çözüm yolları sunulmuştur.

3 Ay Vade Farksız Taksit İmkanı !
gAkademi Eğitim Portalından Alacağınız Tüm Ürünlerde 9 Ay Taksit İmkanı Maximum, Axess, World, Bonus, CardFinas ve Tüm Visa & MasterCard Kartlara Taksit İmkanı !

Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
2
34,50 TL
69,00 TL
3
23,00 TL
69,00 TL
4
18,25 TL
73,83 TL
5
14,80 TL
74,31 TL
6
12,33 TL
74,44 TL
7
10,71 TL
75,29 TL
8
9,38 TL
75,79 TL
9
8,44 TL
76,29 TL